O firmie

O firmie – hurtownia śrub ADMA TRADE

Jesteśmy hurtownią artykułów metalowych z wieloletnim doświadczeniem w branży. Od lat zaopatrujemy Klientów w najlepszej jakości produkty, pochodzące wyłącznie od sprawdzonych producentów, bądź tworzone przez nas na specjalne zamówienie.

Charakteryzuje nas szeroki wybór towarów, dzięki któremu każdy może znaleźć w naszym asortymencie dokładnie to, czego szuka. Uważnie obserwujemy nieustannie rozwijający się rynek i regularnie poszerzamy nasz katalog o nowe pozycje.

W naszej ofercie posiadamy:

a także wiele innych produktów wykonanych w zgodności z normami DIN, ISO oraz PN w klasach: 5.6, 5.8, 8.8, 10.9, 12.9. Powłoka może być czarna, z ocynku galwanicznego lub ogniowego.

Ponadto nasi wykwalifikowani pracownicy z chęcią pomagają kupującym w wyborze najlepiej odpowiadających im potrzebom elementów. Jeżeli więc masz jakiekolwiek wątpliwości – nie wahaj się zapytać specjalistów w swoim fachu.

Oferujemy nie tylko sprzedaż i fachowe doradztwo, ale i szybką dostawę zakupionych u nas artykułów. Zapewniamy przy tym atrakcyjne ceny, dzięki którym Twój portfel nie ucierpi. To właśnie Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza i motywuje nas do codziennej, intensywnej pracy.

Korzystające z naszych usług liczne firmy z wielu gałęzi przemysłu cenią nas za niezawodność, terminowość, rzetelność i indywidualne podejście do każdego Klienta.

Dlaczego warto wybrać naszą hurtownię śrub?

Wybierając ofertę naszej hurtowni artykułów metalowych, zyskujesz gwarancję nie tylko bogatego asortymentu, ale także bardzo niskich cen. Kładziemy nacisk, by selekcjonować towar najwyższej jakości, dzięki którym uda się sfinalizować większość prac budowlanych, wykończeniowych, stolarskich czy warsztatowych. Jeśli szukasz hurtowni śrub, która zapewnia możliwie jak najszybszą wysyłką, to z przyjemnością zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

W naszej hurtowni artykułów metalowych znajdziesz doskonałej jakości produkty do montażu. U nas kupisz niezawodne narzędzia i akcesoria, które zachwycą swoją wytrzymałością nawet największych profesjonalistów. Starannie dobieramy asortyment, mając świadomość, że solidne produkty pozwolą na bezpieczną pracę nawet w najtrudniejszych warunkach, o czym świadczą opinie zadowolonych klientów. Wszystkie artykuły metalowe, które znajdziesz w naszej hurtowni śrub, zostały wykonane z wytrzymałych materiałów, gwarantujących odporność na rdzewienie i pozostałe czynniki mogące niekorzystnie wpływać na wytrzymałość poszczególnych elementów.

Zapraszamy do kontaktu.