O firmie

O firmie – hurtownia śrub ADMA TRADE

Jesteśmy hurtownią artykułów metalowych z wieloletnim doświadczeniem w branży. Od lat zaopatrujemy Klientów w najlepszej jakości produkty, pochodzące wyłącznie od sprawdzonych producentów, bądź tworzone przez nas na specjalne zamówienie.

Charakteryzuje nas szeroki wybór towarów, dzięki któremu każdy może znaleźć w naszym asortymencie dokładnie to, czego szuka. Uważnie obserwujemy nieustannie rozwijający się rynek i regularnie poszerzamy nasz katalog o nowe pozycje.

W naszej ofercie posiadamy:

a także wiele innych produktów wykonanych w zgodności z normami DIN, ISO oraz PN w klasach: 5.6, 5.8, 8.8, 10.9, 12.9. Powłoka może być czarna, z ocynku galwanicznego lub ogniowego.

Ponadto nasi wykwalifikowani pracownicy z chęcią pomagają kupującym w wyborze najlepiej odpowiadających im potrzebom elementów. Jeżeli więc masz jakiekolwiek wątpliwości – nie wahaj się zapytać specjalistów w swoim fachu.

Oferujemy nie tylko sprzedaż i fachowe doradztwo, ale i szybką dostawę zakupionych u nas artykułów. Zapewniamy przy tym atrakcyjne ceny, dzięki którym Twój portfel nie ucierpi. To właśnie Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza i motywuje nas do codziennej, intensywnej pracy.

Korzystające z naszych usług liczne firmy z wielu gałęzi przemysłu cenią nas za niezawodność, terminowość, rzetelność i indywidualne podejście do każdego Klienta.

Zapraszamy do kontaktu.