Pręty gwintowane

prety giwntowane slide - Pręty gwintowane

Pręty gwintowane

Pręty gwintowane są szczególnie przydatne w budownictwie. Mogą służyć między innymi do łączenia szalunków, montażu więźby dachowej, czy podwieszania przewodów elektrycznych lub wentylacyjnych. Sprawdzają się we wszystkich konstrukcjach, gdzie potrzebne jest mocne, stabilne i trwałe połączenie dwóch oddzielnych elementów.

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór najwyższej jakości prętów gwintowanych klas 5.6, 5.8, 8.8, 10.9 i 12.9, z gwintem prawym i lewym. Zostały wykonane z takich materiałów, jak stal węglowa, stal nierdzewna (A2), czy stal kwasoodporna (A4). Posiadają powłokę czarną, z ocynku galwanicznego lub ogniowego. Spełniają normy DIN 975, DIN 976 i są dostępne w atrakcyjnych cenach.

Długość oferowanych przez nas prętów wynosi 1m lub 2m, ale na specjalne życzenie Klienta możemy dociąć je do pożądanych rozmiarów. Ponadto tworzymy na zamówienie niestandardowe rodzaje prętów gwintowanych (np. pręty z gwintem drobnozwojnym) – wystarczy, że dostarczysz nam rysunek, a my zajmiemy się resztą.

Oferujemy również usługę taniej i terminowej dostawy naszych towarów pod wcześniej wskazany przez kupującego adres. To wygodne rozwiązanie, z którego korzysta wiele firm.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się spełnić wszystkie jego oczekiwania. Zaufało nam już wiele firm z najróżniejszych gałęzi przemysłu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Skontaktuj się z nami już dziś. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z wyboru naszych produktów.