Zestawy HV/HR

złacza SB HV - Zestawy HV/HR

Zestawy śrubowe HV i HR

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór najwyższej klasy zestawów śrubowych HR i HV do połączeń sprężanych. Sprawdzają się między innymi w budownictwie, będąc nieodłącznym elementem spajającym części różnego rodzaju konstrukcji stalowych.

Nasze śruby charakteryzują się wysoką wytrzymałością. Ich powierzchnia pokryta jest warstwą z ocynku ogniowego, gwarantującą odporność na korozję nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Przeszły przez liczne testy potwierdzające zgodność produktu ze wszystkimi wymaganymi normami bezpieczeństwa i jakości oraz są dostępne w konkurencyjnej cenie.

Oferujemy również tanią i terminową dostawę naszych zestawów śrubowych – co jest idealnym, komfortowym rozwiązaniem dla wielu firm.

System HV składa się z następujących części:

  • śruby HV wg. PN EN 14399-4 (DIN 6914) w kl. 10.9,
  • nakrętki wg PN EN 14399-4 (DIN 6915) w kl. 10,
  • dwóch podkładek wg PN EN 14399-6 (DIN 6916).

System HR składa się z następujących części:

  • śruby HV wg. PN EN 14399-3 w kl. 8.8/10.9,
  • nakrętki wg PN EN 14399-3 w kl. 8/10,
  • dwóch podkładek wg PN EN 14399-6.

Kupując u nas, możesz być pewien, że towary, które wybierzesz, będą wykonane z najlepszych materiałów i spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Ponadto nasza wykwalifikowana obsługa może udzielić Ci odpowiedzi na praktycznie każde pytanie dotyczące naszej branży i z chęcią pomoże każdemu Klientowi w doborze produktów odpowiadających jego indywidualnym potrzebom.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

HV - Zestawy HV/HR